loading...

فروشگاه ام ای سی 2024-2011 کنار شماییم با افتخار

انار میوه ای است که مردان و زنان در هر سنی آن را دوست دارند، اما خوردن آن سخت است، زمان زیادی می برد، دانه ها هنگام خوردن پراکنده می شوند یا رنگ قرمز آب انار روی فرش می افتد... بنابراین برخی می خواهند

pariya بازدید : 326 شنبه 05 فروردین 1402 نظرات (0)

انار میوه ای است که مردان و زنان در هر سنی آن را دوست دارند، اما خوردن آن سخت است، زمان زیادی می برد، دانه ها هنگام خوردن پراکنده می شوند یا رنگ قرمز آب انار روی فرش می افتد... بنابراین برخی می خواهند. از خوردن یا پرهیز از آب انار. ابزار و دستگاه های زیادی وارد بازار آب انار گیری شده است که یکی از ارزان ترین این دستگاه ها آب انار گیر چدنی دستی است که به شما امکان می دهد با یک فشار ساده آب انار را خارج کرده و بنوشید. این دستگاه علاوه بر انار می تواند به راحتی آب پرتقال، لیمو، ترنج و سایر مرکبات را آبگیری کند. جنس انار آب‌گیری دستی از چدن است، بنابراین در برابر فشار وارده در هنگام آب‌گیری بسیار مقاوم است و آسیبی نمی‌بیند. برای استفاده از دستگاه ابتدا قسمتی از پوست انار را جدا کنید تا آب انار به راحتی گرفته شود. انار را زیر آن محفظه قرار دهید و دسته را جمع کنید. آب انار در محفظه واحد جمع آوری می شود و می توان آن را به راحتی در لیوانی برای نوشیدن ریخت. یک صافی فلزی قابل حمل تعبیه شده در محفظه، دانه های انار را به خوبی جدا می کند. 

 

 

 

خرید آب انار گیری دستی فلزی جنس چدنی

 

 

چگونه انار خوب را تشخیص دهیم : 

 

خرید انار یکی از سخت ترین کارهای دنیاست چون حتی اگر گران ترین انار هم باشد نمیدانید داخلش چطور است  خوب است که انار رسیده را از هم تشخیص دهید، زیرا به طور کلی طعم شیرین و رنگ دلپذیرتری دارد. انار رسیده کمی تغییر شکل می دهد و مانند گلوله گرد می شود و تمیز نیست. انارهای نارس صاف و گرد هستند در حالی که انارهای رسیده مربعی شکل ترند. مثلا سسنگین بودن میوه های اب دار یعنی این که اب خوبی دارند و یا داشتن پوستی سالم یا اگر کلاحک انار دارای رشته های درونش هنوز باشد یعنی انار تازه است اگر هم نباشد یعنی مدت زیادی از چیدنش گذشته اشت البته راهای دیگری هم هست که میتوانید جستجو نمایید. 

 

 

 

خرید آب انار گیری دستی فلزی جنس چدنی

 

 

خصوصیات آبمیوه گیری انار دستی چدن:

قابل استفاده در منزل، آب میوه فروشی، کافی شاپ و ... طراحی مناسب نیروی مورد نیاز برای آبگیری را کاهش می دهدامکان فشار دادن انار و مرکبات ساخته شده از چدن با آلیاژ بالا بدون نیاز به برق و باتری پاک شوندگی راحت - سایز 26*11 سانتی متر صاف میباشد.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
کدهای اختصاصی